Apartamenty 1 osobowe

Apartamenty na wyjazd turystyczny i służbowy. Wybierasz się do Poznania w interesach albo w celach prywatnych? Wynajęcie jednoosobowego apartamentu na czas pobytu w mieście, to najwygodniejsza opcja noclegowa. Dzięki pełnemu wyposażeniu będziesz mógł, między innymi: przyrządzić sobie jedzenie, korzystając z aneksu kuchennego, odpocząć przed telewizorem czy skorzystać z pralki. Obejrzyj zdjęcia naszych pomieszczeń i wybierz apartament do wynajęcia, który najbardziej Ci odpowiada. Apartament do wynajęcia w centrum Poznania. Jedną z zalet Pomarańczarni jest świetna lokalizacja. Trudno znaleźć apartament do wynajęcia w lepszym miejscu, bowiem nasz budynek mieści się w samym centrum miasta, niedaleko Starego Rynku i kilka kroków od Starego Browaru. Jeśli zatem chcesz mieć Poznań i najciekawsze miejsca na wyciągnięcie ręki, to zapraszamy do rezerwacji naszych apartamentów.
 • 01 02 01 04

  1 pojedyncze łóżko, fotel, aneks kuchenny, kuchenka mikrofalowa, toster,  łazienka z prysznicem, wifi, powierzchnia 21 metrów, pierwsze piętro.

 • 01 02 03 04

  1 pojedyncze łóżko, fotel, biurko, aneks kuchenny, kuchenka mikrofalowa, toster,  łazienka z prysznicem, wifi, powierzchnia 21 metrów, pierwsze piętro.

 •  

  0201  03 04 m203

  1 pojedyncze łóżko, fotel, aneks kuchenny, kuchenka mikrofalowa, toster,  łazienka z prysznicem, pralka,  wifi, powierzchnia 21 metrów, balkon, drugie piętro z windą.

 • 0201  03 04 05

  1 pojedyncze łóżko, fotel, kuchnia, kuchenka mikrofalowa, toster, łazienka z prysznicem, wifi, powierzchnia 28 metrów, wysoki parter.